NASZA FIRMA

Solidność i terminowość to wizytówka naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku skupu metali kolorowych, to dla nas ogromna nobilitacja.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie. To ich doświadczenie i praca jest siłą naszego przedsiębiorstwa.  Przekłada się to na relacje z naszymi klientami. Nasza załoga służy pomocą na wszystkich etapach współpracy. Jesteśmy otwarci, by służyć  doradztwem, tak by współpraca przebiegała w komfortowych dla klienta warunkach.

NASZE ATUTY

  • Elastyczność – dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów oferując kompleksowe rozwiązania związane ze zbieraniem, transportem i odzyskiem metali kolorowych
  • Obsługa klienta – chętnie służymy radą na wszystkich etapach współpracy. Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem, tak by współpraca przebiegała sprawnie i solidnie.
  • Doświadczenie – posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników co gwarantuje profesjonalną realizację naszych usług

WSPÓŁPRACA

Oferujemy rozwiązania w zakresie utylizacji metali kolorowych wynikających z ustawowych obowiązków względem podmiotów gospodarczych. Nasza oferta skierowana jest zarówno w kierunku firm jak i klientów indywidualnych.

10 Skup metali kolorowych – Punkt skupu metali kolorowych

MIEDŹ / MOSIĄDZ / BRĄZ / ALUMINIUM / CYNK / NIKIEL / AKUMULATORY / KATALIZATORY / SILNIKI / AGREGATY

AKTUALNY CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem

NASZE USŁUGI

ZAJMUJEMY SIĘ SKUPEM:
-katalizatorów(wycena na miejscu po numerach)
– brązu, miedzi, mosiądzu,cynku, niklu
– agregatów, aluminium
– silników elektrycznych
– puszek aluminiowych
– mieszanin metali
– innych metali

O NAS

Prowadzimy profesjonalną działalność w zakresie kupna i sprzedaży metali kolorowych. Jesteśmy doświadczonym zespołem z ugruntowana pozycją na rynku surowców wtórnych. Nasze staranne podejście i wypracowane procesy oceny jakościowej i ilościowej,gwarantują precyzyjną wycenę skupowanych przez nas surowców